Hledáme

Do mladého kolektivu hledáme nové posily na hlavní pracovní poměr na pozici: 

Pokladní

Komunikace se zákazníky: 
Jako pokladní budete přímo interagovat se zákazníky, přijímat jejich objednávky a poskytovat jim všechny potřebné informace. Budete používat pokladní systém Dotykačka k zaznamenávání objednávek, správě plateb a vystavování účtů.

Kuchař/ka

Kompletace a příprava veškerých pokrmů:
Vaší hlavní odpovědností bude připravovat jídla podle standardních receptur a postupů. To zahrnuje přípravu surovin, grilování, smažení, dávkování ingrediencí a prezentaci hotových pokrmů.

Pracovník u fritéz

Grilování masa: Budete se starat o grilování masa a přípravu burgerů podle specifikací a preferencí zákazníků.
Smažení pokrmů: Zajišťovat správné smažení a servírování fritovaných pokrmů, jako jsou hranolky, cibulové kroužky nebo další smažené speciality.

Rozvoz

Doručování objednávek zákazníkům: Budete mít na starosti doručování objednávek přímo z našeho fast foodu a zajistíte, aby byly doručeny včas a ve správném stavu.
Výpomoc na kuchyni: Při nezbytnosti budete poskytovat pomoc na kuchyni, například při přípravě jídel nebo při dodržování hygienických standardů

Další informace:

Nabízíme mzdu 130 Kč/hod. (23.000,-) hrubého, stravenky a pracovní dobu v režimu krátký/dlouhý týden.

Hledáme spolupracovníky, kteří jsou optimističtí, přátelští a spolehliví, a kteří jsou ochotni postupně se naučit pracovat na různých pozicích v našem fast foodu. Práce zahrnuje nejen přípravu jídel, ale také komunikaci se zákazníky a péči o čistotu a vzhled provozovny.

Pokud jste motivovaní a máte zájem o práci v UFO BURGER, kontaktujte nás prosím na e-mail: info@ufoburger.cz a my se vám co nejdříve ozveme.